İrem Özbalyalı


Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamlayan İrem Özbalyalı, kariyeri boyunca İnsan Kaynakları alanında çalıştı. Son olarak, özel bir şirkette Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye ve Rusya'yı kapsayan bölgede İnsan Kaynakları Operasyonları Direktörlüğü görevini üstlendi.

Kişilerin değişim yolculuklarına eşlik etmeye hizmet eden koçluk eğitimini Adler International'dan aldığı eğitim ile profesyonel bir koç olarak kariyer, yaşam ve yönetici koçluğunu kapsayan çalışmalarını sürdürmektedir.

Kişisel tutkusu olan "Çeşitlilik ve Kapsayıcılık" konusunda çalışırken tanıştığı ABD'li Ashland Institute'un 20 yılı aşkın süredir verdiği kadınlara yönelik kişisel liderlik programı "Coming into Your Own" (Öze Dönüş) fakültesinde kendini gerçekleştirmek isteyen kadınların yolculuklarına eşlik etmektedir.

Evli ve iki erkek çocuk annesi olan İrem Özbalyalı, yeni tecrübeler edinerek kendini geliştirmekte, yeni yerler görerek farklıllıkları gözlemlemekte ve oğulları ile zaman geçirerek içindeki çocuğu beslemektedir.